Butelki z nadrukiem 

Butelki z nadrukiem

Ślubne wariacje

Czas przygotowań do ślubu zapewne spędza sen z powiek nie jednej przyszłej pannie młodej i jej małżonkowi. Nic w tym dziwnego, jest to w końcu najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu każdej zakochanej osoby i przyszli małżonkowie powinni dołożyć wszelkich starań, by przebiegł jak najlepiej, dbając o nawet najmniejsze szczegó...

Ślubne wariacje

Czas przygotowań do ślubu zapewne spędza sen z powiek nie jednej przyszłej pannie młodej i jej małżonkowi. Nic w tym dziwnego, jest to w końcu najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu każdej zakochanej osoby i przyszli małżonkowie powinni dołożyć wszelkich starań, by przebiegł jak najlepiej, dbając o nawet najmniejsze szczegóły. Jedną z kluczowych kwestii ślubnych jest przygotowanie małych prezentów dla gości w ramach ich przybycia na uroczystość. Świetnie sprawdzą się tutaj butelki na alkohol z bezpośrednim nadrukiem UV jako podziękowanie dla gości weselnych. Są dostępne w wariantach:

  • 50 ml,
  • 100 ml,
  • 200 ml,
  • 500 ml.

Takie buteleczki dobrze sprawdzą się np. na domowej roboty nalewki, a ich wygląd zachwyci każdego z gości, ponieważ można nadrukować na nie imiona pary młodej datę ślubu i ozdoby (np.kwiatowy nadruk). Co za tym idzie? Takie prezenty dla gości na wesele to także piękna pamiątka, którą będą mogli wykorzystać niejednokrotnie, wspominając minione wydarzenie.

Więcej
na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 38 produktów